Сервісний центр – утилізація, вивезення, викуп побутової техніки Bosch, Siemens

Прогрес не стоїть на одному місці і постійно рухається. Технології змінюється, минулим застаріває. Дуже часто в квартирі накопичується велика кількість б / у техніки. Буває навіть, що стоїть холодильник віку більше, ніж сам господар. Або плита, яка ще справно працює ось уже 12 років і виглядає краще нової трирічної. Або недавно остаточно зламалась посудомийка Бош та Сіменс і не підлягає ремонту, а може ремонт пральної машини Бош та Сіменс абсолютно нерентабельний і простіше купити нову.

У будь-якому випадку завжди знайдеться техніка на утилізацію, яка, можливо, займає багато місця в квартирі і заважає господарям. Тоді постає питання, що з нею робити? Викидати на смітник самостійно веде за законодавством до штрафу. Насправді вихід завжди є. Навіщо викидати, коли можна здати її на утилізацію до нас? Ви можете отримати за справну техніку гроші або просто позбутися від неї, тоді наші фахівці безкоштовно заберуть.

Якщо техніка відносно нова, то наш фахівець оцінить її і запропонує викуп. Якщо техніка ще в нормальному стані або потребує невеликого ремонту, то ви теж отримаєте гроші, але менше. Стара ж техніка забере у вас безкоштовно на утилізації, і вам не доведеться тягати її на смітник, що довго, важко і не має сенс.

Іноді техніку можуть не взяти, тому що не бракує в деталях від цієї марки. В цьому випадку вивезення може бути платний, але це знову ж таки краще, ніж сам напружуватися.

Після розбору такої б / у техніки може залишитися дуже корисні запчастини, які потім використовують з користю для ремонту іншого. Утилізація – це раціональний і ефективний підхід у вирішенні питання «Що робити зі старою технікою Бош?». І ми допоможемо вам з цим питанням, зробивши його вигідним як для вас, так і для нас. А на виручені гроші, ви зможете частково оплатити покупку нової побутової техніки.

Залишити відповідь