Сервісний центр – ремонт кухонних комбайнів Bosch

Ремонт кухонных комбайнов Bosch

Компанія Bosch займає одне з перших місць серед виробників кухонних електротехніки. Багато господинь обирають кухонний комбайн Bosch, оскільки з його допомогою можна приготувати сік, крем та багато іншого.

Часті поломки комбайну Bosch

Дана техніка має свої найбільш поширені несправності деталей, серед яких:
– керуюча плата;
– двигун;
– насадки;
– мережевий шнур;
– підшипники;
– вимикачі;
– трансформатори.

Перегорання опорів та ємності на електронній платі може виникнути внаслідок перепаду напруги в електромережі або ж після закінчення експлуатаційного терміну. Згодом електролітичні конденсатори можуть висохнути. Здійснюється випаювання конденсатора та його заміна на такий же по ємності.

Також поширеною вважається поломка деталі, яка відповідає за кріплення насадок. До речі, така проблема характерна для багатьох моделей кухонних комбайнів. Дуже часто насадка ламається в процесі натирання твердих сортів сиру. Так як продукт має тверду консистенцію, навантаження на вісь збільшується. В результаті пластик не витримує і ламається.

Передчасний знос деталей теж може статися. Запчастини кухонного комбайна Bosch розраховані в середньому на 4-5 років. Але зношування прискорюється при регулярному перевантаженні комбайну, подрібнюючи в ньому заморожених та твердих продуктів.

Ремонт кухонного комбайну Bosch

Наша компанія виконує ремонт кухонного комбайна Бош в Києві за найдоступнішими цінами. Залежно від того, наскільки складний рівень поломки, роботи класифікуються на 3 групи:
– легка – немає потреби в повному розбиранні;
– середня – потрібно повноцінне розбирання техніки;
– складна – є необхідність в заміні підшипників, двигун, трансформатори та ремонт електронної плати управління.

У разі виникнення проблем з кухонним комбайном Bosch рекомендується довіряти їх ремонт тільки професіоналам. Наші співробітники мають відповідну кваліфікацію та великий досвід. Ми проводимо ретельну діагностику, виявляємо точну причину несправністы, ремонтуємо деталь або замінюємо її на оригінальну запчастину. Наша компанія дає гарантію на всі виконані роботи, і консультує з усіх питань, пов’язаних з кухонною технікою Bosch.

Ремонт кухонних комбайнів Бош у нас – це висока якість ремонту, оперативність обслуговування, демократичні ціни та постійна наявність запчастин.

Наш сервісний центр виконує:

65 Відповідей

 1. День добрый Екатерина. Стеклянная чаша-блендер для MUM 4756 под заказ, срок поставки 14 дней. Цена – 1272грн. Для заказа позвоните нам любым удобным номером контактов или пишите на Вайбер 0993439990.

 2. Добрый день! Интересует стеклянная чаша-блендер для MUM 4756, какая стоимость, срок доставки ? Спасибо!

 3. Здравствуйте нужна предохранительная муфта (мясорубки)и лопасть для дисков на комбайн mum56340/01

 4. День добрый. Чашу можете заказать у нас. Стоимость чаши – 577грн, срок доставки -14 дней

 5. Добрий день.Де можна замовити колбу до блендера від кух.комбайна Bosch MUM 4875?

 6. День добрый. Аксессуар мясорубка под заказ, срок поставки до 7 дней. Цена – 3433грн

 7. Добрый день! Можно ли купить мясорубку к комбайну MUM4855 ? И какая цена?

 8. Доброго дня. Чаша блендера під замовлення. Термін доставки від 3 до 14 днів. Ціна – 742грн.

 9. Добрий день. Підкажіть, де можна купити чашу для блендера до кухонного комбайна МСМ2100/01. Дякую.

 10. Здравствуйте, сколько у вас стоит дефектовка кухонного комбайна MUM 4?

 11. Добрый день, можете принести в сервисный центр по адресу г. Киев ул. Парково-Сырецкая 17, отремонтируем, предварительно попробуйте включить в другую розетку.

Залишити відповідь