Сервісний центр – підключення пральних машин Bosch, Siemens

Сучасна пральна машина Bosch, Siemens стала обов’язковим атрибутом майже в кожному будинку. Всі турботи про прання вона взяла на себе. Сьогодні господині важко навіть уявити, як можна впоратися з пранням без такої помічниці. Але технічний прогрес перебуває в постійному розвитку, і старі моделі машин змінюється новий, більш досконалий. Функціональність їх набагато ширше, та й дизайн більш шикарний. Тож не дивно, що кожній господині хочеться поміняти стару машину, на більш сучасну.

І ось мрія збулася! Нова блискуча пральна машина Bosch вже в квартирі. Ох, як не терпиться її швидше випробувати! Але вона – не підключена … Хто ж, може виконати підключення пральної машини прямо сьогодні?

Це може зробити наш сервісний центр BS!

Не вірите? Телефонуйте терміново в нашому сервісному центрі Bosch, і вже сьогодні Ваш пральна машина приступить до виконання своїх обов’язків. Наша компанія має досить досвідчених майстрів, щоб обслуговувати одночасно кілька замовників. Вам не доведеться чекати черги. На Ваш дзвінок ввічливо дадуть наші співробітники, приймуть замовлення, і майстер відразу ж виїде, за вказаною Вами адресою.

Тому ми категорично не радимо нікому самостійно братися за підключення пральних машин Bosch нового покоління. Вартість підключення зовсім незначна, в порівнянні з ціною машини. Чи варто економити ця невелика сума, щоб ризикувати такою дороге придбання? Фахівці нашого сервісного центру приїдуть до Вас додому, і виконають професійно підключення Вашої пральної машини:

– до водопроводу;

– до зливу;

– до електричної мережі;

– до заземлювального контуру.

Ці роботи вимагають від майстрів знань і досвіду слюсаря, сантехніка і електрика одночасно. Тому самостійно підключити пральну машину Bosch недосвідчена людина, практично, неможливо. Ми гарантуємо, що підключення пральних машин BS в Києві фахівцями сервісного центру Bosch буде професійним і безпечним для її власників.

Наші ціни невисокі, ми прагнемо економити Ваші гроші.

Скористайтеся нашими послугами, і Ви завжди отримаєте високу якість за помірну плату!

Залишити відповідь