Сервісний центр – ремонт холодильників Bosch

Жодна квартира не обходиться без холодильника. Це стало настільки буденно, що ми навіть подумати не можем, коли немає холодильника. Він став немов друг, готовий зберегти для вас продукти, блюда та зробити лід для коктейлів. І коли холодильник ламається, люди починають хвилюватися і панікувати. За статистикою 30% всіх заявок на ремонт пов’язані з роз’єднаним кабелем живлення. Дивно, але це так. Тому не поспішайте дзвонити, а перевірте розетку. Всі інші проблеми з холодильником здатні вирішити майстри нашого сервіс центру.

Холодильники BOSCH, як і будь-яка німецька техніка від цієї фірми, дуже якісні, красиві, легко керовані і довговічні. Але деталі всередині не завжди можуть працювати багато років, незважаючи на відому німецьку педантичність на заводах. Найчастіше поломки пов’язані з тим, що холодильник розморожується сам по собі, або не тримає холод, з’являється багато вологи всередині, або відбувається витік холодоагенту, який може спалити вашого вірного «морозного друга». Щоб уникнути подібних проблем, необхідно дотримуватися простих правил. Кожні три місяці самостійно розморожувати холодильник. Але, якщо холодильник вже вийшов з ладу, то з ремонтом можуть допомогти тільки фахівці. Вам обов’язково необхідно спочатку знеструмити холодильник, ще до приїзду фахівця. Це дозволить не спалити техніку остаточно.

Використовуючи оригінальні якісні запчастини виробника, майстри усунуть проблему швидко і професійно. Ціни на комплектуючі дуже низькі за рахунок скасування мита на запасні частини з Німеччини. Тому не має сенсу купувати контрафактні деталі.

Якщо ваш агрегат подає ознаки поломки, то обов’язково зателефонуйте нашим фахівцям і ми разом вилікуємо незамінного «друга» вашої кухні.

62 Відповіді

 1. service · Май 21, 2019 в 11:36 дп
  Добрый день, под заказ запчасть 5072 грн стоимость, срок поставки 5-7 дней.
  Спасибо. А как называется запчасть и ее код?

 2. Добрый день, под заказ запчасть 5072 грн стоимость, срок поставки 5-7 дней.

 3. Добрый день! Необходим поддон каплепадения к Двухкамерному холодильнику BOSCH KGN 49 AI 20. Есть ли в наличии и цена?

 4. День добрый Галина. Панель откидная морозильной камеры под заказ, срок поставки 5-7 дней. Цена – 696грн. Для заказа можете написать нам на вайбер 0993439990 либо на почту.

 5. Здравствуйте. Панель откидная для верхнего ящика (не выдвижного) морозильной камеры KGV36VW21R/02 и цена

 6. День добрый. Ручка для холодильника под заказ, срок поставки 14 дней. Цена – 1331грн.

 7. Ручка нижней дверцы на холодильник KGS39Z25/02. Интересует наличие и цена. Если есть эта деталь, как ее забрать для самостоятельной установки?

 8. День добрый. Ручка холодильника под заказ. Срок поставки 14 дней. Цена – 633грн. Работа мастера по замене 350-400грн.

 9. Здравствуйте интересует замена верхней ручки в холодильнике Bosch KGS36310/01. Есть ли в наличии и цена ? Спасибо.

 10. Добрый день .Купил холодильник bosch вроде все правильно установил по уровню все работает но смущает то что с зади трубка похоже дренаж закрыта пленкой .просто кусок целофана на внешний вид сверху прикрывают трубку фиксируется под резиновое колечко.

  Так должно быть или это транспарировочная хрень?

 11. Добрый день, плата управления стоит 5887 грн, клапан где находится в холодильнике?

Залишити відповідь