Сервісний центр – підключення посудомийних машин Bosch, Siemens

Якщо Ви купили посудомийну машину Bosch, Siemens то Вам обов’язково доведеться вирішувати питання її установки і підключення. На перший погляд начебто тут нічого немає складного. Але це тільки на перший погляд. Якщо підключення посудомийної машини Bosch виконується самостійно, то існує велика ймовірність того, що деякі операції будуть виконані з порушенням правил, що в майбутньому зможе привести до передчасного виходу з ладу деталей і механізмів. В цьому випадку продає організація може відмовити в гарантійному обслуговуванні.

Існує два способи установки посудомийної машини: відкритий і закритий. Другий спосіб передбачає вбудовування її в кухонному гарнітурі, що може значно ускладнити установку і підключення. Тут необхідні спеціальні інструменти, а також високий професіоналізм майстра.

Щоб підключення посудомийної машини Bosch було виконано правильно, необхідно вирішити такі завдання:

– вибрати місце для установки. Звичайно ж, господарі вправі вирішувати, в якому місці в кухні встановити машину, але встановлювати її далі, ніж за 1,5 від зливу не рекомендується;

– підключити машину до водопровідної мережі. Можна підключати, як до гарячого водопостачання, так і до холодного. У разі підключення до гарячого водопостачання необхідно враховувати верхню межу температури, який рекомендує виробник машини. Занадто висока температура здатна привести до поломки машини. Рекомендації досвідченого майстра тут будуть, як не можна до речі;

– підключити посудомийну машину до зливу. Оптимальний варіант зможе порекомендувати і здійснити тільки кваліфікований фахівець;

– підключити машину до електричної мережі. Для підігріву води в її конструкції передбачений нагрівальний елемент значної потужності. Тому машину не можна підключати до внутрішньої мережі квартири або будинку. Необхідно прокласти окремий кабель відповідного перерізу від електрощита, встановити автоматичний вимикач-запобіжник і розетку. Також в обов’язковому порядку слід підключити машину до заземлювального контуру.

Як бачите, підключення посудомийної машини Bosch перетворюється в досить складний процес, який вимагає одночасно професійних навичок слюсаря, сантехніка і електрика. Кому ж доручити цю відповідальну роботу?

Найкраще – професіонали. І знайти їх просто. Зателефонуйте в сервісний центр BS і Ваші проблеми з установкою і підключенням стануть нашими проблемами.

Чому саме сервісний центр по ремонту Bosch, Siemens? Тому, що наша компанія:

– має величезний багаторічним досвідом роботи зі складною побутовою технікою Bosch, Siemens;

– має в своєму штаті досвідчених фахівців найбільш затребуваних в ремонті;

– забезпечить підключення посудомийних машин Bosch, Siemens в Києві в найкоротші терміни;

– надасть якісні послуги за вигідною ціною.

Ви все ще сумніваєтеся?

Відкиньте сумніви, візьміть телефон і зателефонуйте нам. Ви переконаєтеся, що сервісний центр – це якість, НАДІЙНІСТЬ і ПРОФЕСІОНАЛІЗМ.

Залишити відповідь