Сервісний центр в Києві по ремонту побутової техніки – Поради

«Сalgon» – це засіб проти утворення накипу у всіх на слуху. З цього майстрам сервісного центру по ремонту побутової техніки Бош часто задають питання «Чи необхідно використовувати Сalgon», «Як часто використовувати Сalgon». Розглянувши цю ситуацію більш детально, ми прийшли до висновку, що багато хто навіть не знають, для чого він потрібен і яку користь приносить пральній машині. Нижче спробуємо відповісти на ці питання.

Calgon – добре розрекламована торгова марка, яка виробляє велику лінійку засобів для побутової техніки, в тому числі і для пральних машин. Вартість засоби проти утворення накипу на тенах в магазинах близько 30 грн. Більше половини вартості Ви переплачуєте за бренд. А ось чи дає він користь?

Користь від використання Calgon є, і не маленька. Оглядаючи машини, які надходять на ремонт в наш сервісний центр, видно, де використовувався Calgon, а де ні. Накип звичайно є, але її в кілька разів менше. В основному накип в пральній машині утворюється на Тенея (нагрівальному елементі), менше на патрубках, баку, барабані. При нагріванні води під час прання, на Тенея утворюється вапняний наліт. Calgon цей наліт не знімає, а перешкоджає його утворенню. Тому використовувати його необхідно при кожному пранні.

А тепер порахуємо гроші, використовуючи статистику нашого сервісного центру. Як правило, в перший рік роботи пральної машини, навіть при активному її використанні, ТЕН не виходить з ладу. На другий, і навіть на третій рік експлуатації всього лише 15% поломок пов’язаних з несправністю ТЕНу. Надалі ця цифра збільшується на 5-7% з кожним роком роботи пральної машини. Тому ймовірність заміни ТЕНу в перші три роки роботи дуже низька і зводиться практично до 0. Тепер перейдемо до грошей. Якщо використовувати Calgon, як написано в інструкції, упаковки вистачить на 1 місяць, а це близько 360 грн на рік !!! Вартість же нового ТЕНу, в середньому 250-300 грн, роботи по його заміні 250 грн. Тому використовувати Calgon чи ні, вирішувати Вам.

Кілька порад, які допоможуть уникнути великого утворення накипу на тенах:

– виконуєте прання при низьких температурах (30-40 ° С).

– використовуйте пральні порошки з добавками, які не дають утворюватися накипу.

– використання антинакипинов, які можна придбати у нас в магазині.

Дотримуючись цих рекомендацій можна продовжити роботу ТЕНу на 4-6 років.

Залишити відповідь