Сервісний центр – підключення плит Bosch, Siemens

Електричні плити і газові плити обладнані кухні все квартир. В результаті тривалої експлуатації їх стан значно погіршується. Особливо страждає зовнішній вигляд. І ось настає час, коли Ваша плита Bosch явно не відповідає інтер’єру кухні. Та й функціональні можливості теж не влаштовує. Ситуацію виправити може тільки придбання нової плити. У наш час це не проблема. Магазини пропонують найширший асортимент плит Bosch нового покоління з прекрасним дизайном і програмним управлінням, що забезпечує феноменальні можливості в приготуванні вишуканих страв. І ось покупка зроблена. Плита, радуючи око господині, вже стоїть на кухні. Але вона поки ще не підключена. Хто ж зробить підключення електроплити або газової плити Bosch швидко та професійно?

Вам допоможе наш сервісний центр Bosch. Потрібно тільки взяти телефон, подзвонити нам, і Ваше замовлення буде прийняте до виконання. Все інше стане нашою турботою. До Вас приїде досвідчений майстер, який виконає весь перелік робіт, який необхідний в цьому випадку. У той же день Ви вже зможете готувати на новій плиті улюблені страви.

Завжди все просто, коли працюють професіонали. За підключення плити Bosch ми не радимо братися самостійно, а також запрошувати електрика з сумнівною компетенцією. Уж, дуже багато нюансів треба враховувати, щоб її подальша експлуатація була безпечною для власників.

Електроплита або електрична варильна поверхня дуже потужний споживач. Її сумарна потужність при повному навантаженні становить до 10 кВт. Необхідно, в першу чергу, перевірити перетин кабелю, яким виконаний введення в квартиру. Якщо перетин недостатньо, то проводка не витримає навантаження і може спалахнути. Наслідки можуть бути сумними. Наші майстри ніколи не стане ризикувати Вашу безпеку. Якщо це потрібно, вони виконають введення кабелем більшого перетину.

Безпечне підключення електроплити також передбачає обов’язкову установку автоматичного запобіжника. Правильно його підібрати може тільки досвідчений і професійний електрик. Неправильно обраний автомат може відключати плиту під час роботи, або ж не спрацювати в критичній ситуації.

Важливе правило безпечної установки і підключення газової плити вимагають обов’язкового виконання перевірки витоку газу Фахівці нашої компанії ніколи не проігнорують цього важливиго заходу. Вони проведуть перевірку, згідно з усіма правилами.

Тому якщо потрібно підключити газову плиту, електроплиту або варильну поверхню, то краще звернутися в сервісний центр Bosch. Ви будете мати повну впевненість в тому, що її можна безпечно експлуатувати.

Ми надаємо послуги з ремонту та підключення складної побутової техніки на протязі багатьох років.

Нами виконано підключення плит в Києві в багатьох квартирах. І ми не отримуємо скарг на нашу роботу. Вартість послуг нашого сервісного центру доступна для всіх. Ми завжди пропонуємо високу якість за низьку ціну.

Телефонуйте! І Ви переконаєтеся в цьому самі.

Залишити відповідь