Сервісний центр – Ремонт міксерів Bosch

Ремонт миксеров Bosch

Міксери Bosch – це відома кухонна техніка, призначена для змішування, подрібнення і збивання продуктів. Завдяки їм можна зробити коктейль, морозиво, тісто для печива і млинців. З їх допомогою можна зробити все просто і швидко.

Основні причини поломки і ремонту міксерів Bosch

Незважаючи на те, що ця техніка досить надійна і безпечна, трапляється так, що вона виходить з ладу. Існує кілька найпоширеніших несправностей.

1. По-перше, затуплення ножів.
Це найбільш поширена причина, по якій звертаються в сервісний центр. Найкраще, якщо власник зробить це відразу, не допустивши фатальну поломку. Величезна кількість користувачів взагалі не звертає увагу на затуплення ножів. Однак в результаті виникає планомірне підвищення навантаження на мотор.

2. По-друге, поломка насадок.
Виробник рекомендує замінювати насадки відразу, як тільки на них будуть помітні навіть маленькі пошкодження. Багато власників міксерів помиляються, вважаючи, що насадка ще може прослужити якийсь термін, виконуючи повністю свої функції. Але як показує практика деформація насадки є причиною розбалансування всього агрегату. Вібрація, що утворюється в результаті цього, значно прискорює зношування деталей, що рухаються.

3. По-третє, зношування шестерень і підшипників.
Якщо міксер використовувати інтенсивно, наприклад, 5-6 разів на тиждень, то підшипники і шестерні можуть зноситися вже через пару років експлуатації. Буде спостерігатися вібрація, тріск і сильний шум. Внаслідок прослизання шестернею крутний момент буде йти до насадок від двигуна все важче і важче. В результаті електроприлад взагалі не буде працювати. А саме – двигун буде функціонувати, однак насадку він обертати не зможе. Ремонт міксера Bosch в Києві в цьому випадку полягає в заміні зношених деталей на нові.

Ремонт міксера в сервісному центрі

Ми пропонуємо полагодити будь-яку несправність запчастин міксера Bosch за приємними цінами. У своїй роботі наші майстри використовують тільки оригінальні запчастини. Наша команда – це високопрофесійні фахівці, які виконують свої зобов’язання оперативно і в точно встановлений термін. Ми завжди даємо гарантію на проведені роботи, оскільки впевнені в якості послуг, що надаються. У нас можна отримати повну інформацію про правильне використання міксерів Bosch.

Наш сервісний центр виконує обслуговування домашньої і кухонної техніки:

10 Відповідей

  1. День добрый. Блендер под заказ, Срок поставки до 10 дней. Цена – 1119грн

  2. День добрый. Ветчики к миксеру поставляются только парой. Уточните модель для заказа запчасти.

  3. Добрый день, под заказ нож для измельчителя 357 грн, срок поставки 2-7 дней.

  4. Нужен нож для измельчителя на ручной миксер BOSCH MFQ 4080/02 FD:9212, сер. номер 40084888

Залишити відповідь