Сервісний центр – ремонт блендерів Bosch

Ремонт блендеров Bosch

Блендер відноситься до тих незамінних помічників в приготуванні їжі, які є на кухні в кожної господині. Ним користуються для приготування звичайних і святкових страв, готують для дітей і роблять тісто, тому не дивно, що при такому інтенсивному режимі експлуатації, навіть надійні блендери торгової марки Bosch виходять з ладу.

Основні поломки блендера Бош і можливі причини.

Найчастіше у споживачів трапляються проблеми наступного характеру:
– блендер не подрібнює або подрібнює продукти дуже довго;
– прилад зупинився або не включається;
– чаша блендера протікає.

Також всі поломки можна усунути на місці у вас вдома. Найчастіше вони бувають незначні. Відійшов контакт, неправильна експлуатація і так далі. Щоб цього не відбувалося, варто проводити профілактику побутової техніки. Тоді ви зможете уникнути матеріальних і емоційних затрат при поломці. Та й профілактика обійдеться дешевше і простіше.

Не допускайте зносу простими правилами:

– не перевантажуйте прилад;
– уникайте максимальних навантажень;
– чистите техніку і уникайте утворення накипу.

Перший варіант не можна однозначно відносити до поломки – можливо маса надто густа консистенція з корою малопотужного пристрою не справляється. Якщо прилад досить потужний, а розведення маси водою не дали результат – виникає питання до ножів і регулятору швидкості. Зношені ножі або вийшов з ладу регулятор – потребують заміни.

Ремонт блендера Bosch найчастіше пов’язаний з механізмом блокування, який не дає прокручувати ніж – такий вид ремонту нескладний і коштує недорого. Якщо причиною зупинки стала згоріла обмотка двигуна – в більшості випадків дешевше обійдеться покупка нового кухонного помічника. Просто усуваються і такі несправності як перегорання шнура або внутрішніх плат – такі запчастини до блендеру Bosch в Києві знайти нескладно. А ось замикання електроніки – причина, яка робить прилад таким що не підлягає ремонту. Якщо у чаші блендера порушена цілісність – її потрібно замінити на нову.

Блендер Bosch ремонт в Києві – звертайтеся до фахівців

Досвідчені майстри нашої компанії мають достатній досвід для того, щоб виконати діагностику поломки в присутності клієнта, знайти причину несправності і швидко виконати якісний ремонт блендерів Bosch. В обов’язковому порядку буде виконана чистка підшипників і обертових елементів блендера.

До ремонту середньої складності, який не займе багато часу та не потребує великих витрат, відноситься заміна:
– перемикача швидкості;
– ущільнювача;
– вимикача;
– запобіжника;
– індикаторна лампочка.
До складного та дорогого ремонту відносяться:
– ремонт мотора;
– заміна реостата;
– заміна або відновлення ємності блендера.

Приступаючи до дорогого ремонту варто зважити його вартість – іноді покупка нового помічника для кухні обійдеться дешевше, ніж ремонт старого. Продіагностувати свій блендер і отримати рекомендацію фахівця можна, звернувшись до досвідчених майстрів нашої компанії. Фахівці нашої компанії використовують тільки оригінальні запчастини до блендерам Bosch – в Києві у нас бездоганна репутація якісних ремонтників, яку ми зміцнюємо з кожним клієнтом. Також у нас можна замовити нові ножі на заміну старим, які затупились, купити нові насадки або чашу. Тільки довіривши ремонт блендера досвідченим майстрам, які відповідають за якість своєї роботи, можна бути впевненим, що гроші викинуті не на вітер, а блендер Bosch – працює як годинник.

Сервісний центр виконує:

65 Відповідей

 1. Зламалася кнопка-фіксатор на блендері MSM88190/01. (Жодна насадка не тримається на ручці блендера) Чи є суто ця деталь?

 2. Добрый день, вышла из строя плата либо двигатель, поставляэтся ручка в сборе, иногда дешевле приобрести новый.

 3. Добрый день.
  Сегодня работала с блендер ом, e-nr: msm66150ru/01
  Fd:9708 , и во время работы он выключился, а из него пошел дымок и запах горелого.
  Подлежит ли это ремонту, и сколько это может стоить?

 4. Добрый день, 475 грн стоимость венчика с редуктором для Вашего блендера, под заказ, срок поставки 2-5 дней.

 5. Здравствуйте. Подскажите, пожалуйста, можно подобрать венчик к блендеру Clever Mixx

 6. Добрый день. Чаша измельчения на блендер msm 66150 под заказ, срок поставки 14 дней. Цена – 352 грн

 7. Добрый день Тамара. Нож для чаши блендера MSM 67150 под заказ, срок поставки 7 дней. Цена – 375грн. Для заказа позвоните нам любым удобным номером контактов или пишите на Вайбер 0993439990

 8. Добрый день! Нужен нож в чашу измельчителя для блендера Вош MSM 67150 регистрационный номер С-DEAЯ46 В73592

 9. Доброго дня, блендерна ніжка коштує – 375 грн, строк поставки 2-5 днів, зателефонуйте нам за любим зручним номером з контактів, або напишіть на Вайбер 0993439990.

 10. Добрый вечер!
  Нужна отдельно блендерная ножка – измельчитель для блендера Bosh MSM6B300/02.
  Возможно у вас заказать ?

Залишити відповідь