Сервісний центр – ремонт дрібної побутової техніки Bosch

Сервисный центр Bosch в Киеве по ремонту бытовой техники

Якщо ви думаєте, що нова техніка, придбана недавно, буде служитиме вам довго-довго без проблем, то ви частково маєте рацію. Так, звичайно, майже будь-яка побутова техніка зроблена якісно може прослужити не один рік, а то й з десяток років. Але ніхто не застрахований від випадків поломки та несправності. Навіть такі гіганти, як компанія Bosch не зможуть дати вам 100% гарантію, що їх техніка прослужить справно довгий час, незважаючи на всю свою німецьку педантичність до якості продукції. А уникнути поломок зі 100% вірогідністю можна одним способом – не купувати нічого. Але хіба це вихід в наш час технологій, які полегшують наше життя істотно? Сьогодні уявити квартиру без зручної техніки неможливо. Вона створює комфорт, зручності та зменшує витрати часу на домашні справи.

Холодильник збереже продукти, м’ясорубка перетворить м’ясо в фарш, плита готуватиме страви, посудомийка позбавить від нудного миття посуду, пральна машина подбає про ваш брудний одяг. А ви в цей час зможете зайнятися тим, що надась вам задоволення. Але іноді трапляються неприємності.

Сервісні центри існують не просто так. Фахівці завжди готові допомогти вам з неприємністю. Потрібно зробити ремонт м’ясорубки Bosch? Це до нас. Погано працює пилосос? Не переймайтесь, ремонт пилососів Bosch та іншої техніки ви зможете зробити завжди у нас в сервісі.

Також всі поломки можна усунути і на місці у вас вдома. Найчастіше вони бувають незначні. Відійшов контакт, неправильна експлуатація і так далі. Щоб цього не відбувалося, варто проводити профілактику побутової техніки. Тоді ви зможете уникнути матеріальних і емоційних витрат при поломці. Та й профілактика обійдеться дешевше і простіше.

Не допускайте зносу простими правилами:

– не перевантажуйте прилад;
– уникайте максимальних навантажень;
– чистите техніку та уникайте утворення накипу.
Завжди читайте інструкцію користувача, перш ніж працювати зі складними приладами. Особливо такими, як духовка, плита, посудомийка і так далі. Сьогодні, наприклад, став дуже затребуваний ремонт мікрохвильовок Bosch та ремонт кухонних комбайнів Bosch. Це пов’язано з тим, що кількість різноманітності їх зростає рік від року. Люди прагнуть полегшити собі життя, вигадуючи нові технології. І чим вони складніші, тим частіше трапляються поломки через порушення правил користування.

Але якщо все ж почали з’являтися проблеми, то варто звернутися до майстра, а не намагатися полагодити прилади самому. Це може привести, через недосвідченість, до остаточної несправності. Тоді доведеться викинути прилад й купити новий, а це ще більші витрати. Наші фахівці знають свою справу на «5+» та проведуть ремонт соковижималки Bosch швидко. Якісно і з гарантією. І ви зможете далі насолоджуватися використанням побутової техніки безпечно.

Сервісний центр виконує:

66 Відповідей

 1. День добрый. Нагревательный диск не поставляется для вашего изделия.

 2. Добрый вечер,можно купить нагревательный диск на чайник Bosch TWK 8611?

 3. Добрый день!Стоимость платы управления соковыжималки 1020? Спасибо)

 4. Доброго дня! Скільки коштує млинок і насадка для цитрусових, диск для дерунів до кухонного комбайна мсм68861,

  Дякую за відповідь.

 5. Добрый день ,возможно замена шнура на мясорубке и сколько стоит?

 6. День добрый. Изделие у вас не разборное. Запчасти на него не поставляются.

 7. Добрый день! Помогите купить контактный элемент для Электрочайника Bosch TWK 3A013/01 (медный стержень прожег пластиковый корпус и запал)

 8. День добрый. Кришка кофемолки под заказ, срок поставки от 3 до 14 дней. Цена – 267 грн.

 9. Добрый день! Помогите, пожалуйста, купить крышку кофемолки электрической Bosch MKM 6000.

Залишити відповідь