Сервісний центр – Ремонт пральних машин Bosch

ремонт стиральной машины Бош

Пральні машини Вosch завжди були дуже складними технологічними пристроями. За статистикою абсолютна більшість власників не знають, як вона влаштована. Що вже там говорити про поломки і ремонт пральних Бош. Як що Вosch виробляє високоякісні і технологічні пральні машини, але вони також не застраховані від поломок. Саме тому необхідні фахівці з сервісного центру, які з’ясують причину та виконають ремонт пральних машин Bosch в Києві

Причин поломок дуже багато. Найчастіше це знос внутрішніх деталей через тривале використання та погану воду. Але бувають і «людські фактори», коли власник випадково виводить з ладу машину. Це відбувається через незнання правил експлуатації.

Майстри нашого сервісу, в незалежності від чинників поломки, приїдуть до вас додому. Вони встановлять причину поломки і, якщо буде можливість, то виконають ремонт пральних машин Бош на дому. В іншому випадку пральну машину привезуть в сервісний центр і там проведуть необхідні роботи та ремонт пральної машини Вosch буде виконаний. Ми завжди використовуємо тільки якісні оригінальні запчастини та комплектуючі самого виробника техніки. Тому вам не доведеться турбуватися про нові поломки через зношення неякісних запчастин.

Кожен фахівець центру виконує роботу професійно і має високу класифікацію та досвід. Майстри постійно проходять навчання з новими зразками техніки і самовдосконалюються в своїй справі. Це дозволяє нашому сервісу завжди перебувати на висоті і ремонт пральних Бош в Києві ми виконуємо ідеально.

Наші ціни «не кусаються» і вигідні для клієнтів. Ми завжди намагаємося зробити ремонт пральних машин Bosch в Києві якомога швидше, якісніше та дешевше. Якщо ваша пральна машина воліла «піти на спокій», то не впадайте у відчай. Наші майстри повернуть молодість й сили їй, як ніби вона щойно була куплена.

159 Відповідей

  1. Добрый день 7 768 грн стоимость платы управления силовой стиральной машины Bosch, поставка 14+ дней, под заказ. Можем отремонтировать Вашу, от 700 до 1500 грн, необходима плата в сервисном центре.

  2. Добрый день. Интересует, есть ли в наличии и сколько стоит модуль управления к стиральной машине Bosch Classixx 5 (модель WOR20151OE)? Спасибо. Диагностики не проводил, но при включении все кнопки мигают, значит это именно тот самый случай.

  3. День добрый. Фильтр пробка под заказ, срок поставки 7 дней. Цена – 466грн.

  4. интересует заглушка водяного фильтра на стиральную машину WM16y891eu

  5. Добрый вечер, интересует ручка люка для bosch logixx8 sensetive
    e-nr. was28740oe

  6. Добрый день, от 250 грн минимальный ремонт на дому, возможно проблема с насосом стиральной машины, так же, возможно требуется устранение засора.

  7. Доброго дня, нажаль для цієї моделі кришка вже не поставляється, не виробляється.

  8. Здравствуйте. Bosch WLF 20260 OE не набирает воду. Если воду залить через лоток и включить программу “Слив”, то не сливает. На дисплее ошибок нет, шланги и фильтры в норме. Какая возможная причина неисправности и ориентировочная цена ремонта? Спасибо.

Залишити відповідь