Сервісний центр – Ремонт кавоварок Bosch

Ремонт кофеварки Bosch

Сервісний центр здатний виконувати якісно і в найкоротші терміни ремонт кавоварок Бош.

Будь-яке сервісне обслуговування виконується тільки з використанням і установкою оригінальних запчастин Бош, які поставляються до нас безпосередньо виробником.

Також в нашому сервісному центрі ви завжди можете придбати оригінальні аксесуари для кавомашини Бош (таблетки від накипу для кавомашини, таблетки від жиру для кофемашни, фільтри води для кавомашини і ін). У разі якщо необхідної запчастини немає у нас на складі, ми можемо замовити її зі складу Bosch в Німеччині. На оригінальні запчастини Бош, термін доставки до нас на склад близько 2 тижнів.

Спеціалісти сервісного центру проводять ремонт кавомашини Bosch, і стикаються з різними несправностями.

Основні причини несправностей кавомашини Bosch:

– Розгерметизація бойлера або дренажної системи (кавоварка знаходилася в приміщенні з низькою температурою).

– Поломка кавомолки (низькосортний, з добавками кави або використання вже перемеленого кави).

– Відмови в роботі електронного модуля (скачки напруги в електромережі).

– Перевантаження кавового апарата (часта експлуатація і халатне ставлення до приладу).

– Поломка термоблока або нагрівального елементу (необхідно регулярне застосування спеціальних засобів для чищення).

Якщо самостійно вирішили виконати ремонт кавоварки Бош, рекомендуємо уважно вибирати запчастини та аксесуари для кавомашини. Застосування неоригінальних і контрафактних деталей може привести до більш серйозних поломок. Особливу увагу необхідно приділити вибору засоби для чищення кавомашини (таблетки від жиру, таблетки від накипу, засоби для чищення таблетки, рідини для чистки). Рекомендуємо купувати тільки оригінальні аксесуари Bosch.

Правильна експлуатація, своєчасний догляд та чистка продовжують термін служби кавоварки. Погана вода, несвоєчасне обслуговування, погане кави, завищена напруга сильно впливають на роботу кавомашини.

Кавоварка Бош – дорогий прилад, що вимагає спеціального догляду і виконувати ремонт в сервісному центрі Бош. Фахівці нашого сервісного центру пройшли все необхідне навчання та отримали знання, які дозволяють виконати ремонт кавомашини Бош в Києві в найкоротші терміни.

Залишити відповідь