Сушильні барабани Bosch характеризуються високою якістю і надійністю функціонування. Але, на жаль, і ця складна техніка піддається зносу, може виходити з ладу у зв’язку з впливом різноманітних факторів і недотриманням умов експлуатації.

Особливості функціонування сушильних машин Bosch

Процес сушіння в цьому пристрої відбувається за рахунок впливу гарячих струменів повітря, нагрітого в барабані. Обертання барабана забезпечується двигуном з ременем приводу. А за допомогою помпи відбувається виведення залишків конденсату. Для вибору режиму сушіння в машинах Bosch передбачені високоточні датчики для контролю нагріву, вологості і захисту від перегріву.

Окремі елементи навіть супернадійних сушок Bosch можуть прийти в непридатність. Важливу роль у виникненні поломок грає недотримання параметрів експлуатації. У цьому випадку ремонт сушки Bosch буде потрібно дуже скоро.

Причини поломок сушильних барабанів Bosch і їх симптоми

Часто до поломок сушильних барабанів призводить непередбачений вихід повітря з воздуховода, що працює на випуск. Це проявляється в підвищенні вологості в приміщенні після сушки. А ось сплутування речей може викликати нерівномірність обертання барабана, що при регулярному прояві може призвести до поломки самого пристрою.

Порушитися режим роботи барабана може і в результаті перевантаження сушарки або завантаження надмірно мокрої білизни. Закриті повітрозабірні грати, засмічені фільтри призводять до перегріву, спрацьовування теплового захисту і відключення нагрівальних блоків.

Нерухомість барабана або його повільне обертання при працюючому вентиляторі викликається проблемами з приводним ременем або його обривом. Якщо ви стикаєтеся з мимовільним вимиканням нагрівальних елементів, то проблема може бути в поломці терморегулятора.

Ремонт сушильних барабанів Bosch повинен здійснюватися професіоналами

Несправності в роботі побутової техніки часто пов’язані з неполадками в електриці, виходом з ладу окремих деталей і блоків. У таких випадках робити ремонт сушки Bosch і будь-який інший дорогої техніки самостійно не можна.

Ремонт сушильних барабанів Bosch може зажадати заміну барабана, електродвигуна або ременя. При сильній вібрації барабана або відсутності його обертання проблема усувається заміною роликового механізму або щіток. Часто досвідчені фахівці стикаються з механічними пошкодженнями люка, тому може проводитися заміна ущільнювача, петлі або системи блокування.

Професійна допомога потрібна і при пошкодженні нагрівального елементу, проблеми з датчиками і індикацією. У цих випадках здійснюється заміна тена, температурних датчиків, а також ремонт і повна заміна модуля управління.

Ремонт сушки Bosch є досить складним технічним процесом, що вимагає залучення виключно досвідчених і кваліфікованих майстрів. Щоб виключити поломку і виникнення несправностей і мінімізувати грошові витрати, рекомендуємо чітко дотримуватися правил експлуатації. При виникненні збоїв у роботі техніки звертайтеся до фахівців, щоб уникнути негативних наслідків самостійного втручання і повного виходу з ладу ваших помічників.

Залишити відповідь