СВЧ печі Bosch, Siemens є досить складними технічними пристроями, які поєднують в собі відмінні техніко-експлуатаційні якості і широкі можливості для реалізації кулінарних навичок користувачів. Але іноді навіть самі надійні пристрої виходять з ладу. Якщо це сталося, для усунення несправностей необхідно користуватися послугами тільки кваліфікованих майстрів.

Особливості мікрохвильових печей Bosch, Siemens

Модельний ряд Bosch включає не тільки соло СВЧ, але і мікрохвильові печі, що виконують функції конвекції і грилю. При цьому виробник віддає перевагу кварцового грилю, який більш надійний і простий у догляді. Тому ймовірність поломок в таких СВЧ набагато нижче, ніж у моделей з тенів модифікаціями. Однак, при виникненні проблем, незалежно від модифікації, слід оперативно звернутися до фахівців, які зможуть зробити професійний ремонт мікрохвильових печей Bosch, Siemens.

Більшість моделей цього бренду включають режим конвекції. Це призводить до ризику поломки вентиляторів, що забезпечують рух розігрітого повітря в печі. Також досить часто зустрічається поломка магнетрона, що вимагає його заміни і ремонту.

Вбудовані моделі печей Bosch забезпечують своїм власникам можливість економного використання простору на кухні, проте в разі виникнення несправностей потрібно відповідальний підхід не тільки при проведенні діагностики, але і в процесі монтажу або демонтажу пристрою.

Які проблеми можуть виникнути?

Основні несправності мікрохвильових печей Bosch, Siemens можуть проявлятися в такий спосіб:

пристрій не включається або не вимикається;
пристрій вимикається;
СВЧ піч іскрить;
піддон обертається, але піч не гріє;
при одночасній роботі мікрохвильової печі і телевізора на кухні, на екрані останнього спостерігаються перешкоди.
При появі перших ознак некоректної роботи пристрою необхідно відключити СВЧ і викликати кваліфікованого майстра. Тільки професіонали зможуть здійснити ремонт мікрохвильовок Bosch швидко та акуратно.

Організація ремонту печей Bosch, Siemens

Досвідчені фахівці використовують комплексний підхід при здійсненні ремонту і усунення несправностей:

При прийомі заявки здійснюється дистанційна оцінка, що склалася.
Проводиться зовнішня оцінка стану пристрою, визначаються потенційні проблеми, які безпосередньо не пов’язані з роботою самої СВЧ печі.
Після виключення очевидних дефектів (механічних пошкоджень шнура, дверцята, екрану) здійснюється тестування та діагностика всіх елементів приладу.
Оцінюються виявлені несправності, доцільність ремонту і відновлення.
Проводиться кваліфікований ремонт на дому або в умовах сервісного центру.
Ремонт СВЧ Bosch, Siemens передбачає заміну несправних деталей і вузлів, таких як магнетрон, хвилевід, вентилятор або системна плата. Для моделей з вбудованим грилем часто проводиться заміна перегорів Тена. При цьому необхідно забезпечити використання оригінальних деталей або якісних аналогів.

У разі виникнення будь-яких неполадок не слід самостійно намагатися розкрити корпус мікрохвильовій печі, визначати причини і виправляти їх. Невдалі і некваліфіковані дії можуть привести до псування побутової техніки та нанесення шкоди здоров’ю людини.

Залишити відповідь