Якісне витяжне обладнання Bosch дозволяє створити в квартирі сприятливий мікроклімат, усунувши непотрібні і неприємні запахи, які неминуче з’являються в процесі приготування їжі. Для забезпечення тривалого і надійного функціонування витяжки потрібно правильна її експлуатація, своєчасний сервіс і професійний ремонт при виникненні несправностей.

Особливості конструкції витяжки

Витяжний пристрій має досить просту конструкцію і принцип функціонування. До складу витяжки входить електродвигун, перемикач, а також необхідні елементи освітлення. Однак витяжки Bosch мають широку лінійку модифікацій, що робить ремонт таких пристроїв досить непростою справою.

Залежно від способу монтажу витяжний обладнання може вимагати острівної кріплення або настінного. Також розрізняються повновбудовувані, козирькові модифікації і моделі з висувним екраном.

Можливі несправності обладнання

Активне використання будь-якого, навіть самого надійного обладнання, може привести до зносу окремих елементів і пошкодження блоків.

Типовими неполадками витяжок вважають:

засмічення фільтрів;
несправність мотора, а також вентилятора;
поломка системи управління швидкістю;
вихід з ладу ламп для підсвічування;
погіршення тяги.
Виникнення шуму при експлуатації може бути пов’язано з проблемами в роботі вентилятора внаслідок засмічення жиром і пилом. А ось пошкодження мотора, його заклинювання і неможливість включення приладу вважається дуже серйозною несправністю. Виникнення проблем з функціонуванням витяжного обладнання вимагає залучення досвідчених фахівців, які зможуть зробити швидкий і якісний ремонт витяжок Bosch.

Особливості здійснення ремонту

Виправлення неполадок вимагає попередньої діагностики роботи обладнання. Для здійснення всього комплексу ремонтних заходів необхідне використання спеціальних інструментів і оригінальних і якісних деталей.

Ремонт витяжок Bosch може спричинити:

заміну фільтрів;
виправлення параметрів циркуляційного режиму, заміна пускозахисна реле;
заміну ламп освітлення;
усунення неполадок роботи модуля управління з можливою зміною плати;
виправлення роботи електроніки;
заміну мотора.
Якщо є підозри, неполадок в роботі обладнання слід відключити його від мережі і викликати кваліфікованих фахівців. При цьому самостійний ремонт або залучення некваліфікованих осіб категорично заборонено.

2 Відповіді

  1. День добрый. Модуль можна заказать. Срок его поставки 14-21 день. Цена – 3597грн

Залишити відповідь