Чого не вистачає на вашій кухні?

Готувати смачно легко, коли кухня оснащена за останнім словом техніки. Кухонна машина – універсальний і багатофункціональний побутовий прилад, завдяки якому процес приготування різних страв стає менш трудомістким і більш приємним.

Кухонна машина за своїми функціональними можливостями значно випереджає навіть кухонні комбайни, як і будь-який інший кухонний апарат. З появою цього агрегату на вашій кухні у вас з’явиться більше часу, місця і простору для творчості. Ви забудете про прості, однозадачні пристрої і перестанете користуватися соковижималкою, блендером або м’ясорубкою. Забезпечивши кухонну машину bosch різноманітними насадками, ви зможете готувати справжні кулінарні шедеври без особливих зусиль.

Сумісність кухонних машин з різними аксесуарами

Від того, яка кількість насадок і аксесуарів входить в комплектацію до кухонної машини BOSCH, залежить її функціональність і ціна.

Насадки, які входять в стандартну комплектацію кухонних машин BOSCH середньої цінової категорії:

За бажанням покупця можна дооснастити більш просту модель індивідуальними додатковими насадками і аксесуарами або відразу купити дорожчу кухонну машину (наприклад, BOSCH MUM59), в комплекті з якою ви отримаєте:

Дооснастити практично будь-яку кухонну машину BOSCH можна насадкою для приготування локшини, пасти, дерунів, сокововижімалкой для томатів, насадками для нарізки овочів і фруктів кубиками, соломкою, стружкою, насадкою для фуд-процесів, контейнером для зберігання.

Якщо підібрана насадка не підійшла до раніше придбаної моделі вас виручить універсальний адаптер BOSCH, який підходить до певної серії машин (потрібно дивитися на маркування).

Чи можна готувати пасту з BOSCH?

Макаронні вироби дуже люблять і дорослі і діти. Особливо, якщо паста або локшина тільки що приготовлена ​​зі свіжих продуктів і сформована власноруч за допомогою спеціальної насадки BOSCH для приготування пасти (наприклад, MUZ8NV2). Для приготування і розкочування тіста також знадобляться спеціальні насадки. Смак домашньої пасти не зрівняється з магазинним варіантом. Тим більше, що ви зможете щодня готувати різні її види: спагетті і тальятелле, тальоліні і тренетте. Різноманітність форм і смаків – то, що чекає вас разом з технікою BOSCH.

Чому кухонна машина BOSCH – вигідне придбання?

Потужна і багатофункціональна, стильна, зручна і практична кухонна машина з численними пристосуваннями робить приготування їжі процесом творчим і захоплюючим. Немов ресторанний шеф-кухар ви зможете балувати своїх домочадців різними якісними домашніми стравами.

За допомогою кухонного машини можна готувати чебуреки з м’ясом, обробленим в м’ясорубці, яка додається до кухонній машині, млинчики з подрібненими в блендері фруктами, желе, кремові супи, вареники, локшину, пельмені з фаршем.

Ароматні і смачні страви на вечерю, обід і сніданок гарантовані вашим близьким і гостям. А спеціальні насадки допоможуть приготувати особливий соус або свіжі спеції, щоб перетворити щоденне блюдо в більш святковий і оригінальний варіант.

З появою кухонної машини BOSCH сімейні застілля будуть ще більш душевними і багатими. Ось тільки якщо після занадто частій експлуатації вам знадобиться ремонт кухонної машини або заміна зношених запчастин, звертайтеся до сервісних центрів і не намагайтеся самостійно лагодити таку складну і дорогу побутову техніку.

Залишити відповідь